top of page
ללא שם (1270 × 500 פיקסל).png

ICYoga

טיפוח חוסן רגשי וגופני דרך יוגה

כיצד לטפח את המורה הפנימי?

העולם המשתנה של המאה 21 מזמן מצבי חיים תנודתיים, מורכבים וחסרי וודאות המגבירים את רמת הסטרס בחיינו. סטרס היא תגובה הישרדותית חשובה שמפעיל המוח במקרה בו מתרחש איום על חיינו.  בשנים האחרונות נמצא כי יותר אנשים מחזיקים בתגובה זו לאורך זמן וזאת כאמור פוגע בנו מבחינה התנהגותית, פסיכולוגית וגופנית ומקשה על התנהלות מיטבית ביום יום. טיפוח חוסן רגשי וגופני בדרך היוגה מסייע לנו לפגוש אתגר, קושי ותסכול בצורה יציבה ומווסתת ובכך למנן ולהפחית את הסטרס.  היוגה הינה תרגול פיזי בשדה רוחני הכולל את אימון הגוף, הנשימה, ההרפיה וריכוז התודעה.  תרגול זה מסייע להעלות את רמת המודעות האישית דרך שילוב בין תנועה ושחרור.  במהלך המפגשים נחקור את העקרון הפילוסופי יציבות נינוחה המתואר בכתביו של פטנג'לי אבי היוגה דרך חיבור לכוחות ומשאבים בגוף והפיכתם לעוגנים גופנים ורגשיים והחלשה של הכוחות המעכבים.

מה מטרת התוכנית?

 1. הקניית מיומנות קשיבות (מיינדפולנס) תשומת לב.

 2.  תרגול גופני שמטרתו לשחרר את הגוף ממתח ולחץ.

 3. לימוד טכניקות של נשימה להרפיית מתח וויסות עצמי.

 4. תרגול להכוונה עצמית דרך תנועה.

 5. תרגול לטיפוח 4 איכויות הלב.

 6. תרגול מיקוד החושים והריכוז.

נוטעים צמיחה.png
imageonline-co-whitebackgroundremoved.pn

?למה זה חשוב

Asset-13-1.png

Impact 

להיות משפיע ומשמעותי יותר בחיים 

מצפן-שקוף.png

Communication 

לשכלל מיומנויות לניהול שיח אימוני חינוכי

מטרה.png

Manage  

להציב מטרות ולצמוח לאורן 

אבני-דרך-שקוף.png

Emotion

יכולת לזהות רגשות ולווסת אותם 

Sign me up!

מה אנחנו מציעים?

מירב הגלילי הכשרת מורים.png
מירב הגלילי הכשרת מורים (2).png

איך נדע שזה עובד?

אם נרגיש.....​

 

 1. חיזוק ביכולת להגיב ממקום מודע ומווסת.

 2. יכולת להרפיית מתחים במצבי מתח ולחץ (בחינות, אסונות, מלחמה).

 3. חיבור למקום פנימי בטוח ומוגן.

קצת עליי...

מירב הגלילי, יועצת חינוכית ומדריכה מחוזית מומחית מטעם שפ"י בתחום כישורי חיים וSEL.  מאמנת אישית, מתמחה באימון לאיכות חיים והולכת בדרך היוגה מזה כעשור. היוגה פתחה בפני מרחב להתבוננות דרך כלים יישומים להעלאת המודעות העצמית, לביסוס יציבות דינאמית בגוף ובנפש ולהבנה מעמיקה של הקשרים בין התנועה-הרגש-והביטוי אישי. 

אני מאמינה שלכל אדם יש את היכולת להשפיע על חייו ולעצב את המציאות הרצויה לו ולפעול להגשמתה באמצעות לימוד וחקירה עצמית. לאחר שנים רבות של ניסיון באימון וליווי מבוגרים ומתבגרים בתהליכי שינוי והתפתחות, מצאתי כי בכל אחד טמון מנגנון למידה שמאפשר לו לחקור, ללמוד, להתבונן, לצמוח ולהתפתח במהלך כל שנות חייו. לכן עם השנים פיתחתי כלים להתבוננות ולמידה עצמית ביניהם, יומן שיטה, יומן דרך, פנקס מרעיונות למעשים, אפליקציה לחניכה, וסדנאות ייחודיות להתפתחות אישית.

בהכשרתי המקצועית, MA ייעוץ חינוכי, בוגרת תוכנית לאימון אישי במגמת פסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב, Master NLP, מורה ליוגה אינטגרטיבית ובוגרת מסלול ביוגה תרפיה מבית מדרשה של ציפי נגב. מסיימת השנה מסלול מיוחד לתואר שני בפסיכותרפיה אינטגרטיבית גוף-רוח-נפש אונ' חיפה.  בשנים האחרונות עסוקה בכתיבת תוכניות העוסקות בפיתוח כלי חוסן ומיומנויות למידה רגשית חברתית עבור משרד החינוך.  מנחה סדנאות בקרב צוותי מורים בנושא חניכה, מנהלת את ההכשרות הרשמיות של ההתמחות בייעוץ בחינוך ההתישבותי ומעבירה שיעורי יוגה במרחב שהקמתי בקיבוץ נחשולים "סטודיו מירב"-מרחב להתבוננות ותנועה המשלב שיעורי יוגה וסדנאות באימון וחניכה ובעצם מעמיק את תפיסת העולם המיטבית שאני מביאה איתי.

DSC_0651_edited_edited_edited.png
bottom of page