יוגה תראפיה

טיפוח חוסן גופני ורגשי דרך יוגה

רק לוגו סטודיו.jpg
ללא שם (1270 × 500 פיקסל).png

גיל ההתבגרות מאופיין בהאצה של שינויים גופניים, רגשיים וקוגנטיבים הנחווים בעוצמה גבוה ועלולים להוביל למשברים ולקשיים במערכת היחסים עם המשפחה, החברים והמסגרת הלימודית.   
טיפוח חוסן גופני ורגשי בדרך היוגה מסייע לנו לפגוש אתגר, קושי ותסכול בצורה יציבה ומווסתת ובכך למנן ולהפחית את הסטרס.  היוגה הינה תרגול פיזי בשדה רוחני הכולל את אימון הגוף, הנשימה, ההרפיה וריכוז התודעה.  תרגול זה מסייע להעלות את רמת המודעות האישית דרך שילוב בין תנועה ושחרור.  

למי זה מתאים? למי שרוצה.....

  • להפחית מתח גופני ורגשי.

  • להגביר את יכולת הויסות והריכוז

  • לתרגל טכניקות נשימה ומדיטציה

  • לשפר את היציבה והגמישות

  • להגביר את הביטחון העצמי

  • לשפר את דימוי הגוף ואת הדימוי העצמי

איזה סוג יוגה נתרגל?

יוגה אינטגרטיבית בגישתה של ציפי נגב, הבאה לשרת תהליכים של התפתחות ושינוי, ריפוי של הגוף והנפש, פרימת דפוסים אוטומטים והרחבת היכולת להיות בנוכחות וברגע. זהו תרגול יוגה דינאמי מצד אחד אך מאידך שומר על זרימה ורוך. אופיו של השיעור מאפשר דגש על דיוק ותנועה נכונה מחד, ויצירת חום פנימי ועבודה על גמישות וחוזק מצד שני תוך שמירה וכיבוד הגבולות שלנו. התרגול מעודד חקירה פנימית, התבוננות עמוקה ומפגש עם רבדים שונים של החוויה.

IMG-20221017-WA0030_edited.jpg

קצת עליי...

מירב הגלילי מתמחה באימון לאיכות חיים והולכת בדרך היוגה מזה כעשור. היוגה פתחה בפני מרחב להתבוננות דרך כלים יישומים להעלאת המודעות העצמית, לביסוס יציבות דינאמית בגוף ובנפש ולהבנה מעמיקה של הקשרים בין התנועה-הרגש-והביטוי אישי. 

בהכשרתי המקצועית, MA ייעוץ חינוכי, בוגרת תוכנית לאימון אישי במגמת פסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב, Master NLP, מורה ליוגה אינטגרטיבית ובוגרת מסלול ביוגה תרפיה מבית מדרשה של ציפי נגב. פרקטיקנית במרפאה לבריאות הנפש לילדים ונוער בביה"ח העמק בעפולה, מתחילה שנה ב' במסלול לתואר שני בפסיכותרפיה אינטגרטיבית גוף-רוח-נפש אונ' חיפה. 

 

בשנים האחרונות עסוקה בכתיבת תוכניות העוסקות בפיתוח כלי חוסן ומיומנויות למידה רגשית חברתית עבור משרד החינוך. מנחה סדנאות בקרב צוותי מורים ומעבירה שיעורי יוגה בסטודיו שהקמתי בקיבוץ נחשולים המשלב שיעורי יוגה וסדנאות באימון וחניכה ובעצם מעמיק את תפיסת העולם המיטבית שאני מביאה איתי.